• Game of Thrones 7. Sezon İzle
  1080P
  Game of Thrones 7. Sezon İzle
  IMDb8.3
  MultiDil

  Game of Thrones 7. Sezon İzle

   Süre: 50 Dk.

   Vizyon Tarihi: 2017

   15

   17

  Game of Thrones 7. Sezon İzlemeniz için tüm bölümleriyle sitemizde. Bu sezonda hem Arya'nın savaşına ve intikam ateşine şahit olacağız hem de bol bol kuzeyden ve akgezenlerden görüntüler göreceğiz. Jon Snow ve Daenerys Targaryen yakınlaşmasını bekleyenleri ise sevindiren bir sezon olacak. Cersei'nin hami...
  Fragmanı Eklenmemiş
  Geri Dön Filmi İzle
Game of Thrones 7. Sezon İzle Kategorisi
1080P
Game of Thrones 7. Sezon İzle
Game of Thrones 7. Sezon İzle
Game of Thrones 7. Sezon İzlemeniz için tüm bölümleriyle sitemizde. Bu sezonda hem Arya'nın savaşına ve intikam ateşine şahit olacağız hem de bol bol kuzeyden ve akgezenlerden görüntüler görec...
 •   Tür : Game of Thrones 7. Sezon İzle
 •   İzlenme: 17105
 •   17
    15
 •   Vizyon : 2017
 •   Süre : 50 Dk.
IMDb8.3
MultiDil
Game of Thrones 7. Sezon izlemek için doğru adrestesiniz. Çalışan ve hd izleme seçenekleriyle Game of Thrones 7. sezon sitemizde.

Bu sezonda akıl almaz gelişmeler yaşanıyor. Walder Frey’in suretine bürünmüş olan Arya intikam peşinde koşmaktadır. White Walker görüntüsüne ve konusuna doyduğumuz bölümlerde bir çok kış kısımları bulunmakta. Kuzeyi bolca göreceğiz anlamına geliyor bu. 

Cersei’nin hamile olması hem Jamie’yi hem de Tyrion’ ı şaşırtır ve bu beklenmedik olay karşısında iki erkek kardeş kafa kafaya verir. Cersei ise Jamie’ye bebeğin kendisinden olduğunu herkese duyurabileceğini söyleyerek rest çekti. Jamie’ye ilişkilerini dünyaya yayma sözü verdi ama bu biraz ters tepti. Tyrion ve Jamie, Cersei’nin ateşkesi kabul edeceğini düşündüler. Bunan şüphe bile duymadılar. Çünkü bunu sağlayan şey, Cersei’nin bebek beklediği haberini vermiş olmasıydı. Daenerys ve Jon’un tarafında da büyük gelişmeler söz konusu. İkisi arasında herkesin beklediği yakınlaşma sahnesi finale damga vurdu dersek yalan olmaz. Lyanna Stark'ın ise gerçek isminin Aegon Targeryan olduğunu öğrendiğimiz bir sezon yaşadık. Bunu ilk kez itiraf ederek herkesi şaşırttı. Akgezenler, Yedi Krallığı koruyacak bir duvar kalmaması sebebiyle ilerlemeye ve tehlike yaratmaya başladılar. Böylece müttefik ordular Winterfell’e doğru yola çıktı.

Game of Thrones 7. sezon izlemeniz için sizlerle. Bu sezonu bitirdikten sonra Game of Thrones 8. sezon'u yine sitemizden izleyebilirsiniz.
  KATEGORİLER