Emmy Ödüllerinde Drama Ödülünü ‘La Casa de Papel’ Kaptı

Emmy Ödüllerinde Drama Ödülünü ‘La Casa de Papel’ Kaptı 21 Kasım 2018

‘La Casa de Papel’ en iyi drama dalında Emmy kazandı

Ülkemizde de çok sevilen ve büyük bir kitlenin izlediği soygun dizisi La Casa de Papel En İyi Drama ödülüyle Emmy'i kaptı!

Emmy ödüllerinde en iyi drama ödülü sevilen İspanyol dizisi La Casa de Papel’in oldu. Netflix’te özel yapımı olan ve platformun en çok izlenen içeriklerinin başında gelen dizi, merakla beklenen yeni sezonu için hazırlıkları sürdürüyor.

New York’ta düzenlenen törende, en iyi film/mini dizi dalında kazanan İngiltere yapımı Man in an Orange Shirt oldu. Başrolünde Vanessa Redgrave’e yer veren dizi, biri günümüzde diğeri ise 1940’larda geçen iki farklı aşk hikayesini işliyor. İki saatlik yapım BBC ekranlarında izleyici karşısına çıktı.

Komedi dalında büyük ödülü kazanan İsrail dizisi Nevsu olurken belgesel ödülü BBC Arabic yapımı Goodbye Aleppo’ya gitti.

Törenin kazanan oyuncuları The Sniffles Would Have Been Just Fine ile Anna Schudt ve Ride Upon the Storm’daki performansıyla Lars Mikkelsen oldu. Geçtiğimiz yıl Kara Sevda’nın kazandığı Telenovela ödülü ise Portekiz yapımı The Payback’e gitti.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir