Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar'dan ilk Fragman!

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar'dan ilk Fragman! 15 Aralık 2015

Herkesin merakla beklediği Harry Potter spin-off'u filmden ilk görüntüler!

J.K Rowling'in yazdığı ve dünyada en çok takip edilen seri haline gelen Harry Potter'ın dünyasına ait olan "Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar?" filminin ilk fragmanı geldi!

Yan bir kitap olarak çıkan ve büyük ilgi gören hikayenin film uyarlaması 18 Kasım 2016'da gösterime girecek. Hary Potter'dan 70 sene öncesini anlatan Fantastic Beasts and Where to Find Them filminde Amerika'ya ve orada yaşayan büyücülerle, sihirli yaratıklara yakından bakacağız. Yönetmen koltuğunda yine David Yates oturuyor. 3 filmden oluşan bir seri olarak düşünülen yapımın sonraki iki bölümü de takip eden senelerde gösterime girecek. Warner Bros ile tekrar anlaşan Rowling filmin istediği gibi çekilmesi için özellikle ve yakından takip ediyor. Fantastic Beasts and Where to Find Them, Harry Potter serisinde kitapta geçen ve öğrencilere ders kitabı olarak okutulan bir şeydi. Daha sonra gelirleri sosyal yardım vakfına bağışlanmak üzere Rowling tarafından kaleme alındı ve çok satanlarda hemen yerini aldı 

Başrolünde Sefiller, Her Şeyin Teorisi ve Danimarkalı Kız’dan tanıdığımız Oscar ödüllü oyuncu Eddie Redmayne'ın yer aldığı fantastik filmin kadrosunda yer alan Hellboy rolüyle gönüllere taht kuran Ron Perlman, Jon Voight, Gemma Chan ve Carmen Ejogo Katherine Waterston, Jenn Murray, Ezra Miller, Colin Farrell, Dan Fogler ve Samantha Morton filmin Hollywood ünlülerinin resmi şovuna dönüşeceğini garantiledi.

Aşağıdan Türkçe altyazılı fragmana ve filmin konusuna ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Filme ait ikinci bir video yayınlandı. Set arkasından görüntülerin de olduğu bu videoyu görmek için TIKLAYIN.Filmin konusu ise şöyle: 

Alışılmadık magizoologist (sihirli yaratıkları inceleyen kişi) Newt Scamander (Oscar Ödüllü Eddie Redmayne) güvenilir yıpranmış bavuluyla birlikte (açıklayamayacağımız nedenlerden ötürü) New York’a gelir. Bu bavul göründüğünden çok, çok ve çok büyük olan büyülü bir eşyadır. Bavul Newt’ın dünyanın her tarafına yaptığı yolculuklardan bulduğu nadir ve nesli tükenmekte olan sihirli yaratıklara ev sahipliği yapmaktadır. Scamender bu gezilerinde, Amerikan büyü topluluğunun (Amerika’da No-Maj olarak adlandırılan) Muggle’lardan korku içinde saklandıklarının farkına varır ve burada büyücülerin ortaya çıkma tehlikesinin, İngiltere’den (Salem büyücülerini hatırlayın) daha büyük sorun yarattığını anlar. Fantastik Canavarlar; eşsiz yeteneklere sahip İngiliz büyücünün büyüfobik Amerika’ya yaptığı yolculukta, kesinlike çok tehlikeli olan bazı yaratıkların bavuldan dışarı çıktığında ne olacağının hikâyesidir.
  • Beğen
    2
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir