Game Of Thrones’un Fragman ve Görsellerinin Altında Yatan Anlamlar!

Game Of Thrones’un Fragman ve Görsellerinin Altında Yatan Anlamlar! 19 Şubat 2016

Game Of Thrones’un Fragman ve Görsellerinin Altında Yatan Anlamlar!

Dikkat! Bu yazı da Spoiler vardır! SPOILER - SPOILER

Bizi aylardır merak içinde kıvrandıran, yolunu gözleten Game Of Thrones’un altıncı sezonundan yavaş yavaş yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde karanlık bir fragman yayınlayarak, dizideki ölümler üzerine izleyenleri düşündüren Game Of Thrones; bir seri de fotoğraf yayınlamıştı.

Bir yanda fragman bir yanda fotoğraflar olunca altıncı sezon ile ilgili ufak ufak bilgileri toplamaya başladık. Bugüne kadar yeni bölümlerden yayınlananları bir araya getirince ortaya güzel bir hazırlık yapma fırsatı çıktı. Karşınızda bugüne kadar altıncı sezonla ilgili öğrendiklerimiz…

Kaynak: Whatculture.com

rel="nofollow"

Game Of Thrones’ta ne kadar çok talihsiz karakter olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu listede oldukça yüksek bir yere ismini yazdıran Sansa’yı beşinci sezonun sonunda oldukça yüksek bir duvardan Theon ile birlikte özgürlüğüne atlarken görmüştük. Belirsizlikler içinde bıraktığımız ikilinin sapasağlam durduğunu görmüş olduk.

Tamam, Sansa ve Theon kurtuldu fakat hikaye tabii ki burada bitmiyor. Sansa’nın boydan çekilmiş fotoğrafına bakınca, kafamıza yepyeni bir soru takılıyor. Yoksa Sansa Stark hamile mi? 

Karın bölgesinde şişliğin sebebi; Sansa’nın üşüdüğü için ellerini cebine koyması da olabilir. 

Gönderildiği topraklarda gerçek aşkı bulan ve tek suçu Cersei’nin kızı olmak olan Myrcella’yı en son gemide zehirlenmiş halde bırakmıştık. Artık kesinlikle öldüğüne eminiz. Kardeşi ve babası/dayısının ona saygılarını sunduğunu görebiliyoruz. 

Tüm karmaşının ortasından ejderhasıyla uzaklaşmayı başaran Daenerys’in indiği yerde pek de mutlu olmadığını söyleyebiliriz. Biricik Khaalesi’yi yeni Khal’ın önünde tutuklu ve kaderi belirsiz bir şekilde görüyoruz.

Hayatta kalma becerisiyle izleyenlerin takdirini kazanan Arya, beşinci sezonda yüzü olmayan birine dönüşmeyi başaramamış ve intikamının peşinden koşmuştu. Yayınlanan fotoğraflarda Arya’yı hem kör hem de Braavos’taki House of Black & White’dan kovulmuş olarak görüyoruz. Arya’nın geri kalan duyularıyla ne kadar başarılı olacağını zaman gösterecek.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir