Sonu Şaşırtıcı Biten Filmler

Sonu Şaşırtıcı Biten Filmler 10 Aralık 2015

Sonu şaşırtan, Sonu Şaşırtmalı ve Sonu Süprizli Filmler Listesi

El Cuerpo / Ceset | imdb  7.4Zengin ve iş kadını Mayka'nın cesedi morgdan kaybolunca dedektif Jamie Pena bu soruşturmayı yürütmeye başlar. Karısı ölen ve mesleki hayatında kendini kanıtlamak istediği bir döneme giren Pena işin peşini bırakmaz ancak olayda o kadar fazla sır vardır ki şüpheli olarak sorgulanan herkes bir şeyler saklamaktadır. 

Son dönem İspanyol Sineması'nın en başarılı yapıtlarından biridir El Cuerpo. Morgdan bir cesetin kaybolmasıyla başlayan olayların sonunda işler asla tahmin edemeyeceğiniz yerlere varıyor. Hollywood klişelerinden sıkıldıysanız bu film sizi kendine hayran bırakacak ve sonuyla büyük bir süpriz yapacak. Sonu şaşırtıcı biten filmlerden.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın 

Nine Queens (Dokuz Kraliçe) / Nueve Reinas | imdb  7.9Mükemmel kurgulanmış ve izleyiciyi sürekli çelişkide bırakan bir. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, hilelerle dolu dünyada akıl karıştırıcı bir yapıt. İki dolandırıcı Marcos ve Juan bir markette karşılaşırlar. Marcos, daha deneyimsiz görünen Juan’a, kötü bir durumdan kurtulması için yardımcı olur. Marcos, çaylak Juan’a bir anlaşma önerir: 24 saat boyunca birlikte bir dizi dümen çevireceklerdir. Ama her ikisini de tanıyora benzeyen esrarengiz Sandler’la beklenmedik şekilde karşılaşmaları, daha kapsamlı ve uzun ömürlü bir anlaşma olasılığını ortaya çıkarır. Yalanlar ve ihanetlerle ayakta duran bir dünyada, kim gerçeklerden emin olabilir ki? En iyi dolandırıcılık filmi diyebileceğimiz bir kurgu.

Yirmi İkinci Uluslararası İstanbul Film Festivalinde'de gösterilen Dokuz Kraliçe, Arjantin usulü bir dalavere filmi. İzlerken sürekli komplo teorileri üretiyorsunuz ancak hiçbir şey tahmin ettiğiniz gibi çıkmıyor. Sonu şaşırtmalı filmlerden

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın


 

Üçkağıtçılar / Matchstick Men | imdb 7.4Roy (Nicolas Cage) ve Frank (Sam Rockwell) çok büyük paranın peşinde koşan üçkağıtçılardır...Ancak yeni bir ortak edinirler. Roy'un hiç ortalıklarda görülmeyen kızı (Alison Lohman)! Ne hikmettir ki oda üç kağıtçılığı öğrenmeye çok isteklidir... Ridley Scott'un yönettiği bu komedi filminde olaylar hiç de beklenmedik şekilde gelişiyor. Eğlenmek ve süprizlerle karşılaşmak için Üç Kağıtçılar'dan daha güzel bir film bulamazsınız.

Nicolas Cage hariç oyunculuklar muhteşem olmasa da sürekli şaşırtan süprizleriyle beklentiyi yüksek tutan bir film. Sonu şaşırtan en iyi filmlerden.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın


 

Kimlik / Identity | imdb 7.4Şiddetli bir fırtına, birbirine yabancı ve sırlarla dolu on insanı, asabi bir gece müdürünün idaresindeki ıssız bir motelde bir araya getirir. İçlerinde bir limuzin şoförü, bir tele kız, bir katili nakleden bir polis, 80'li yılların bir televizyon yıldızı, yeni evli bir çift ve kriz içinde olan bir aile bulunmaktadır. Sığınacak bir yer bulmanın getirdiği rahatlama, yolcuların teker teker ölmeye başlamasıyla yerini korkuya bırakır. Çok geçmeden, yaşamak istiyorlarsa, kendilerini biraraya getiren sırrı çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacaklardır. Filmi izlerken siz de katilin kim olduğunu bulmaya çalışacak ama sonuna tüm tahminlerinizin yanlış olduğunu göreceksiniz. Sonunda şaşırtan filmlerden.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın 

Diğerleri / The Others | imdb 8.3Kocası savaşta ölen ve güneşe hassas ola iki çocuğuyla beraber New Jersey'de yaşayan Grace, büyük bir konakta kalmaktadır. Perdelerin sürekli kapalı kaldığı eve üç kişi gelir. Yaşı bir çift ve dilsiz genç bir kız. Eve yardımcı arayan grace işe bu insanları alır ve onları çocukların hassasiyeti konusunda uyarır. Ancak Grace'in kız çocuğu Anne, Victor isimli başka bir çocuğun evde onlarla beraber yaşadığına inanıyordur. Bir gün sis yüzünden şehir merkeziyle ilişkileri kesilince Grace kızının anlattıklarını kanıtlar nitelikte şeyler yaşamaya başlar. Eve aldığı hizmetçilerden şüphelenmeye başlayan Grace sonunda inanılmaz bir gerçekle kaşılaşır. Sonu süprizli film sevenler için ilaç gibi bir film. Sonu şaşırtan filmler izlemek için güzel bir başlangıç.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın
 

MINDHUNTERS / BEYİN AVCILARI | imdb 6.6Seri katillerin profilini çıkarma konusunda uzman olan FBI birimi Beyin Avcıları'na katılmak iseyen genç ajanlar için uzun süren eğitimlerinin son basamağına gelinmiştir. Değişik tarzı ve yöntemleri ile nam salmış Ajan Harris onları özel olarak hazırlanmış bir adada bulunan ve daha çok donanma eğitimleri için kullanılan mekana getirerek bir tür 'seri katil simülasyonuna' tabi tutar.  Bu esnada, İç İşleri Bakanlığı'ndan, Ajan Harris'in sert yöntemlerini araştıran bir müfettiş, kimliğini gizleyerek gruba katılır. Ancak ajanlar bir süre sonra, yakalamaya çalıştıkları seri katilin basit bir bilgisayar programı olmadığını anlayacaklardır. Bir bir ölmeye başlayınca, katili kendi içlerinde aramaya başlarlar. Ekip dayanışması yerini şüphe, korku ve öfkeye bırakmıştır. Sonu sürprizli filmlerin başarılı örneklerinden biri.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın 

The Skin I Live In / İçinde Yaşadığım Deri | imdb 7.7Gerilim türündeki film, Fransız polisiye yazarı Thierry Jonquet’in “Tarantula” isimli 2005 tarihli romanından uyarlandı. ‘The Skin I Live In’ için Pedro Almodovar, 20 yıl sonra Antonio Banderas’la tekrar bir araya geldi. Filmde Antonio Banderas (Dr.Robert rolünde), bir kazada yanarak ağır yaralanan karısını iyileştirmek için uğraşan bir doktoru canlandırıyor.

Kızına tecavüz eden adamların peşine düşen bir plastik cerrahın hikayesinin anlatıldığı filmde yönetmen, intikamı tutku ile birliştererek kırmızı renkleri yoğunlukla kullanıyor. 

 Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın


 
   
   

Kader / Predestination | imdb 7.4Tıpkı bir önceki filmlerinde olduğu gibi yine ünlü aktör Ethan Hawke ile işbirliği yapan Spierig Kardeşler bu sefer Looper ile Azınlık Raporu'nun karması olacak bir bilim kurgu - gerilim filmine imza atıyorlar! Yılın sürpriz polisiye soslu bilimkurgusal hadiselerinden biri olmaya aday film kendi kulvarında bir hayli iddialı görünüyor! Sonunda şaşkınlıktan ağzınız açık kalacak.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın   
   

The Skeleton Key / İskelet Anahtar | imdb 6.5Caroline (Kate Hudson) New Orleans'ın dışındaki köhne bir malikanede yaşayan yaşlı bir kadının (Gena Rowlands) hasta kocasına bakıcılık yapan genç bir hemşiredir. Boş zamanların birinde Caroline bir gün tüm kapıları kilitli olan bu malikanenin tavan arasında ölümcül ve korkunç bir sırla karşılaşır. Aslında her şey o zaman başlayacaktır. Kendini zekice planlanmış bir olayın merkezinde bulur ve kurtulmaya çalıştıkça süpriz sona bir adım daha yaklaşmaktadır. Sonu sürpriz biten filmlerden güzel bir örnek daha.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın


 

MEMENTO / AKIL DEFTERİ | imdb 8.5Leonard Shelby, pahalı takım elbiseler giyer, son model bir Jaguar kullanır; bunun yanında ucuz, tanınmamış motellerde konaklar ve ödemelerini hep nakit parayla gerçekleştirir. Başarılı bir iş adamı görüntüsündedir... Ancak Leonard'ın tek işi intikam almaktır; karısının ırzına geçip öldüren adamın peşindedir. Şüpheleri polis tarafından dikkate alınmayan Leonard'ın yaşamındaki tek mücadelesi, adalet arayışı uzerine kurulmuştur. Katili belirlemesinde ise büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. Leonard'ın nadir görülen, tedavisi olmayan bir hafıza kaybı hastalığı vardır. "Kaza" oncesi olayları tüm ayrıntılarına kadar hatırlayabilen Leonard, 15 dakika önce ne olduğunu, ne yaptığını, nereye gittiğini ve neden gittiğini bilememektedir.

Kült olan bu filmi henüz izlemediyseniz ilk tercihlerinizden biri olmalı.

Filmi Sitemizden Online İzlemek İçin Tıklayın 

  • Beğen
    27
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 29 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
ahmet şopar 10 Aralık 2015, Perşembe
skeleton key 6.5, 7.9 degil...
Avatar
Yönetici
  Admin 11 Aralık 2015, Cuma
evet, yanlış olmuş. düzelttik hemen. teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
ASDASD 13 Aralık 2015, Pazar
Bİ DAHA OLMASIN
Avatar
Ziyaretçi
Film Sever 11 Aralık 2015, Cuma
Nymphomaniac da listeye eklenmeli :)
Avatar
Yönetici
  Admin 11 Aralık 2015, Cuma
Listelerin devamı gelecek. Onların içinde var :)
Avatar
Ziyaretçi
Giray Giray 11 Aralık 2015, Cuma
memento icin bol bol ceviz ve balik yemek sart.
Avatar
Ziyaretçi
cevat kelle 11 Aralık 2015, Cuma
1) Araftaki Ev – La Casa Del Fin De Los Tiempos
2) 6.his
3) The hole (delik)
4) sihirbaz-illusionist
5) Exam
6) Old boy !!!
7) Prestij
8) Yedi-seven !!!
Avatar
Ziyaretçi
AOB 11 Aralık 2015, Cuma
listede Usual Suspect’te olmalı
Avatar
Yönetici
  Admin 12 Aralık 2015, Cumartesi
Listenin devamı olacak. Tüm filmleri yavaş yavaş önereceğiz :)
Avatar
Ziyaretçi
Sarp 13 Aralık 2015, Pazar
Katılıyorum, takip eden bu tur filmlere gore zayif kalmis gorunsede sasirtici sonlu filmlerin öncüsü oldugu icin listede olmali!
Avatar
Yönetici
  Admin 13 Aralık 2015, Pazar
zayıf kalmış olur mu hiç. baş tacımızdır o. dediğim gibi fazla duyulmamış olanlara öncelik verelim dedik ilk yazıda. sonrakilerle açıkları kapatacağız.
Avatar
Ziyaretçi
Hüseyin Yıldırım 12 Aralık 2015, Cumartesi
Ters köşe film denilince aklıma gelen ilk film usual suspects ama listede yerini bulamamış ...
Avatar
Ziyaretçi
Can-X 12 Aralık 2015, Cumartesi
High Tension
Avatar
Ziyaretçi
Erhan 13 Aralık 2015, Pazar
oldboy ?
Avatar
Ziyaretçi
Gökhan SAY 20 Aralık 2015, Pazar
lucky number slevın-prestij-who am I-number23 daha çok film var bu yayınlanan filmlerin arasında bir tek identity benim için diğerlerinden daha güzel.
Avatar
Ziyaretçi
Orhan Taştan 26 Aralık 2015, Cumartesi
olağan şüpheliler, son 10 sn. gibi..
Avatar
Ziyaretçi
Recep Yüzbaşıdoğan 04 Ocak 2016, Pazartesi
1997 yapımı David Fincher’ın yönettiği ’’The Game-Oyun’’ da olmalı bu listede.
Avatar
Ziyaretçi
abuzittin 07 Ocak 2016, Perşembe
ya zindan adası
Avatar
Ziyaretçi
Sadullah Gaddar 16 Ocak 2016, Cumartesi
Sutter ıslandım?
Usul suspect?
Avatar
Ziyaretçi
asdf asdf 17 Ocak 2016, Pazar
time crime da olmalı
Avatar
Ziyaretçi
brkygn 15 Şubat 2016, Pazartesi
carlitos wayde olmalı
Avatar
Ziyaretçi
uzay korkunc 15 Şubat 2016, Pazartesi
fight club ilk sırada olmalıydı
Avatar
Ziyaretçi
uzay korkunc 15 Şubat 2016, Pazartesi
fight club ilk sırada olmalıydı
Avatar
Ziyaretçi
Melikşah 09 Mart 2016, Çarşamba
Prestij en başta olmalı
Avatar
Ziyaretçi
ahmet hamdi 10 Mart 2016, Perşembe
the guest olabilir
Avatar
Ziyaretçi
Yasin abalı 20 Kasım 2016, Pazar
6. his unutulmuşmu yoksa başka bi listelemdemi karşımıza çıkacak acaba
Avatar
Ziyaretçi
Oğuz Baltacı 05 Aralık 2016, Pazartesi
Incendies
Ususl suspects

Bu iki film de sonunda ohannes denilecek sağlam filmlerdir.
Avatar
Ziyaretçi
maket pasta 30 Mayıs 2017, Salı
harika filmler teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
söve 04 Temmuz 2017, Salı
hepside oldukça şaşırtıcı filmler. Teşekkürler admin.