1080P
Jack Reacher 2 HD 1080p İzle
Altyazı

Jack Reacher 2 HD 1080p İzle

 •  Süre: 118 Dk.
 •  Vizyon Tarihi: 2016
 •  Ülke: ABD
Jack Reacher (Tom Cruise) eskiden çalıştığı birimin merkezine geldiğinde hiç beklemediği bir suçlamayla karşılaşır, 16 yıl önce gerçekleşmiş bir cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak görülmektedir. Reacher adını temize çıkarıp hayatta kalabilmek için mücadele edecektir.

Eski bir askeri araştırmacı, insan kaçakçılığı çetesini çökerttikten sonra, voleybolcu Jack Reacher'ı eski askeri karargahına geri döndürerek, seyahatleri sırasında birlikte çalıştığı Binbaşı Susan Turner'la tanıştırır; ancak Albay Sam Morgan'dan Turner'ın suçlandığını öğrenir. Casusluk ile suçlandı ve gözaltına alındı.

Turner'ın avukatı Albay Bob Moorcroft, Turner'ın Afganistan'daki iki askerin katledilmesine karıştığına dair kanıt bulunduğunu ortaya koyar ancak Reacher, onun yalancı olduğunu iddia eder ve buna inanır. Moorcroft ayrıca, Reacher'ın eski bir tanıdığıdır. Candice Dayton, 15 yaşındaki kızı Samantha Dayton'ın biyolojik babası olduğunu iddia ederek kendisine karşı bir dava açar. Reacher Samantha'nın babasıdır, ancak geçmişinde uyuşturucu bağımlısı olması nedeniyle biyolojik annesinin peşinde olduğuna inanır.

Moorcroft daha sonra bilinmeyen bir katil tarafından öldürülür. Reacher Moorcroft cinayeti için yakalanmış ve tutuklanmış ve Turner'ın tutuklandığı cezaevine nakledilmiştir. Suikastçi onu öldürmek için gelir, ancak Reacher onları etkisiz hale getirir, onu kurtarır ve Morgan'ın evine kaçar, bilgi toplamak için komploya dahil olduğu sonucuna varırlar. Ayrıldıktan sonra, Morgan'la birlikte çalıştığı ortaya çıkarılan katil, bir askeri müteahhiti araştırmasını isteyen Morgan'ı ve bir arkadaşından öğrendiği çavuş Leach'ı öldürür.

Reacher ve Turner, Samantha'nın gözetleme resimlerini ortaya çıkarıyor ve tehlikede olduğunu, evde anne ve babasının ölümünü ve Samantha'yı mutfağa sakladığını buluyor. Reacher ve Turner, Samantha'yı Turner'ın eski özel okuluna kadar eşlik etmeye karar verdiler ancak onunla birlikte cep telefonuna sahip olduklarını keşfediyorlar ve düşman muhtemelen tam olarak nerede olduklarını biliyorlardı. Telefonu atıp, hızlı bir çıkış yaparlar; bu süre zarfında Samantha, öğrencilerden birinin kredi kartlarını kullanması için bir sırt çantasını çaldı.

Reacher, Turner ve Samantha, New Orleans'a giderek, Turner'ın katledildiği cinayetleri gören tek görgü tanığı olan Daniel Prudhomme'yi araştırdı. Onu uyuşturucu bağımlıları dolu ormanlık bir depoda buluyorlar ve Prudhomme'nin cinayetleri gizlemeye çalışan özel bir askeri organizasyon olan Parasource'a bağlı olduğunu öğreniyorlar. Reacher, Turner'ın arkadaşı Yüzbaşı Anthony Espin'i Prudhomme'yi gözaltına almak için görüşür ancak Reacher Espin'i kurtarması ve katillerin Parasource yüklenicileri olduğunu öğrenirken katiller tarafından pusuya tırmandı ve Prudhomme öldürüldü. Parasource'un CEO'su General James Harkness daha sonra, uygulayıcıyı, oda servisi sipariş etmek için bir kredi kartı kullandıktan sonra Samantha'yı yakalamaya gönderdi.

Reacher ve Turner, Espin ile birlikte, Prudhomme tarafından sağlanan bilgilere göre hareket ederek, ülkeye girmek için girdikleri bir silah uçuşunu engelliyorlar; burada Harkness ve adamlarıyla yüzleşip onları yolsuzlukla suçluyorlar. Bununla birlikte, sandığı açtıktan sonra, Espin, uçuş manifestosunda bildirilen silahları bulur. Turner yeniden tutuklanmadan önce, Reacher silahlardan birini açar ve afyonla dolu olduğunu keşfeder. Harkness'in, faaliyetlerini araştıran Turner'ı, Harkness'in direnişçilere silah sattığı ve uyuşturucuları Amerika Birleşik Devletleri'ne kaçak tuttuğu keşfinde bulunan iki askerin cinayeti için suçlamış olduğunu öğrendiler. Espin ve adamları daha sonra, Reacher ve Turner'ın adlarını temizleyen Harkness'i tutukladı.

Uygulayıcı ve adamları, Reacher'ı bir çatışma haline getirmek için sokaklarda Samantha'yı bulup takip ediyorlar. Turner katillerden birini öldürür, Reacher ise çatıda bir tane daha öldürür. Uygulayıcı Samantha'yı yakalar ve öldürmekle tehdit eder, ancak Samantha kurtulup silahını çalmayı başarır. Reacher, daha sonra, uygulayıcıyı başka bir çatıya çeker ve hemen her ikisini de etkisiz hale getirmekte ve Reacher ile çatıdan atmadan önce uygulayıcının kolunu, bacağını ve boynunu kırmakla sonuçlanan büyük bir mücadelesine şahit olunur. Reacher daha sonra babası olduğu Samantha'ya itiraz eder.

Harkness'in tutuklanmasından sonra, Turner eski pozisyonuna getirildi ve meslektaşları ve Yüzbaşı Espin'in geri döndüğü ofisine döndü. Reacher, Samantha'yla, Samatha'nın annesi olan Candice'i karşılamak için bir lokantada toplantı yapmadan önce temas halinde olmayı vaat ediyor; Reacher, onunla yattığı herkesi hatırladığı şekilde tanıdığını düşünüyor. Samantha, ona hizmet eden garsonun aslında Candice olduğunu ve Reacher'ın babasını olamayacağını, çünkü birbirlerini tanımadığını ortaya koyuyor. Reacher ve Samantha gönülsüzce ayrılıyorlar.

 67472İZLENME

 0FAVORİ

 6.4İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  Benzer Filmler
1080P
Geçmişi Olmayan Adam 1080p izle
Geçmişi Olmayan Adam 1080p izle
İtalya'da balıkçılık yapan bir adam teknesiyle birini bulur ve onu alarak kurtarır. Denizden çıkan bu adam iyileştiği zaman hiç bir şey hatırlamadığını farkeder yani hafızası kaybolmuştur. Kim olduğunu, nereden ge...
 •   Tür : Aksiyon, Gizem, Suç
 •   İzlenme: 60951
 •   0
    1
 •   Vizyon : 2002
 •   Süre : 119 Dk.
IMDb7.9
Dublaj
1080P
Mantıksız Adam - Irrational Man 1080p İzle
Mantıksız Adam - Irrational Man 1080p İzle
Abe Lucas küçük bir şehrin üniversitesinde felsefe dersleri vermektedir. Her erkeğin belası orta yaş krizi ile beraber kendini büyük bir boşluğa düşmüş gibi hissetmektedir ve yaşamdan tat alamayac...
 •   Tür : Dram, Gizem
 •   İzlenme: 41707
 •   0
    0
 •   Vizyon : 2015
 •   Süre : 96 Dk.
IMDb6.8
MultiDil
1080P
Akıl Defteri - Memento Türkçe Altyazılı izle
Akıl Defteri - Memento Türkçe Altyazılı izle
Leonard Shelby, pahalı takım elbiseler giyer, son model bir Jaguar kullanır; bunun yanında ucuz, tanınmamış motellerde konaklar ve ödemelerini hep nakit parayla gerçekleştirir. Başarılı bir iş adamı görüntüs&uum...
 •   Tür : Gerilim, Gizem, Dram
 •   İzlenme: 63336
 •   2
    1
 •   Vizyon : 2001
 •   Süre : 113 Dk.
IMDb8.5
MultiDil
1080P
Jack Reacher 2 HD 1080p İzle
Jack Reacher 2 HD 1080p İzle
Jack Reacher (Tom Cruise) eskiden çalıştığı birimin merkezine geldiğinde hiç beklemediği bir suçlamayla karşılaşır, 16 yıl önce gerçekleşmiş bir cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak görül...
 •   Tür : Gizem, Suç, Gerilim
 •   İzlenme: 67472
 •   0
    1
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 118 Dk.
IMDb6.4
Altyazı